Aquapark Balticlandia

Aquapark Balticlandia w Darłowie to nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny, położony na terenie Ośrodka Wczasowego Jantar. Znajduje się dosłownie 3 min od plaży/około 200 metrów i jest świetną alternatywą dla zimnego Bałtyku. Aquapark dysponuje dużym basem z podgrzewaną wodą o wymiarach 25 m x 12 m i głębokości 1,30 m, na którym mieszczą się dwa tory do pływania.

Jest to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks dla całej rodziny, a w szczególności dla dzieci, ponieważ Park dysponuje szeregiem zjeżdżalni:

  • Anaconda (kolor niebieski) o długości ślizgu 40 metrów,
  • Kamikaze (kolor żółty) o długości ślizgu 12 m,
  • Multislide 2-torowa (kolor czerwony) o długości ślizgu 11 m.

Dla nieco starszych, Aquapark oferuje bicz wodny, który jest uznaną metodą odmładzania organizmu i zwiększenia jego odporności czy ekskluzywne 6-osobowe jacuzzi z chłodziarką. Ponadto na terenie parku wodnego znajduje się beach bar oraz taras widokowy.

Dodaj opinię

Park wodny położony niemal nad samym Bałtykiem. Basen na świeżym powietrzu (wymiary 25x12x1,3 m) to gwarancja świetnej i w pełni bezpiecznej zabawy. 3 różne zjeżdżalnie, 2 wydzielone od reszty niecki tory pływackie, 2 wanny jacuzzi, masujący bicz wodny, zajęcia aqua-aerobiku… A do tego wypełniony atrakcjami plac zabaw dla dzieci, cukiernia, bar i taras widokowy.

Aquapark Balticlandia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Aquapark Balticlandia, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Aquapark Balticlandia.
Ceny biletów / cennik wejść do Aquapark Balticlandia. Redakcja serwisu www.darlowko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-11 zł
    Aquapark Balticlandia cena biletu ulgowego: 8-11 zł
  • 12-16 zł
    Aquapark Balticlandia cena biletu normalnego: 12-16 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Aquapark Balticlandia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij