Dni Darłowa

W ciągu kilku majowych dni, nadmorskie miasteczko Darłowo świętuje swoją ponad 700-letnią historię oraz ponad 70-letnią historię "polskości" miasta.

Dni Darłowa to impreza organizowana głównie przez Urząd Miasta Darłowo. Szereg imprez, koncertów, spektakli czy festynów to czas wyjątkowy dla mieszkańców i turystów, przyjeżdżających w te rejony nad morze. Święto Darłowa to prezentacja bogatej oferty kulturalnej i licznych imprez plenerowych, które odbywają się w dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich, Rynku Miasta czy Wyspie Łososiowej.

Do najważniejszych cyklicznych atrakcji zaliczyć można Paradę Króla Eryka czy Jarmark Średniowieczny, na którym możemy obejrzeć pokaz walk, pokaz rycerski, pokaz tańca średniowiecznego czy kramy z darłowskimi specjałami kuchni regionalnej. Ostatniego dnia (zazwyczaj jest to niedziela) odbywa się zawsze koncert największej / najsłynniejszej gwiazdy.

Dodaj opinię

KM Studio może wykonać film promocyjny Dni Darłowa filmowanie Wrocław

Dni Darłowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dni Darłowa, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dni Darłowa.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dni Darłowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij