Festiwal Filmów Skandynawskich

Blisko stąd do Skandynawii nie tylko w geograficznym sensie. Od 2001 r., w sierpniu organizowany jest w Darłowie, Darłowski Festiwal Filmów Skandynawskich, na którym za pośrednictwem kina, kultura duńska, szwedzka, norweska i fińska opowiadane są przez reżyserów takiej klasy jak: Ingmar Bergman, Lars von Trier, Jacob Damas, Suzanne Bier, Andriej Tarkowski, Aki Kaurismńki czy Jens Lien.

Projekcje ich filmów odbywają się w Kinie „Bajka” w Darłowskim Ośrodku Kultury (ul. Morska 56). Wstęp na seanse jest bezpłatny. W programie znajdują się także filmy dla dzieci i młodzieży.

Dodaj opinię
Festiwal Filmów Skandynawskich adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal Filmów Skandynawskich, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal Filmów Skandynawskich.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal Filmów Skandynawskich opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij