Festiwal Latawców

Latają po niebie jak wielkie, kolorowe motyle. Chociaż… nie tylko motyle, bo i ryby, smoki, lalki, serca, paralotnie z ogonami i bez, i co tam jeszcze komu się zamarzy.

Na Festiwalu Latawców, który odbywa się od 2000 r., w lipcu-sierpniu, na plaży w Darłówku Zachodnim, niebo nad Bałtykiem zapełniają najróżniejsze, latawcowe stwory. Ich konstruktorzy, znawcy i miłośnicy z całego świata gromadzą się na piasku, obserwując ich akrobacje oraz kierujących nimi właścicieli.

Odbywają się tu zawody, pokazy latawców i balonów na ogrzane powietrze, szkolenia dotyczące pilotowania latawców oraz wykonywania nimi ekwilibrystycznych figur na niebie.

Dodaj opinię
Festiwal Latawców adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal Latawców, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal Latawców.
  • 76-150 Darłówko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal Latawców opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij