Festiwal Media i Sztuka

Festiwal Media i Sztuka to kilka dni spotkań i prelekcji ze znakomitościami ze świata sztuki, kultury, mediów, a także sportu. Do tego masa koncertów oraz konkursów muzycznych, wystaw fotografii i malarstwa, a wszystko na świeżym powietrzu w letniej scenerii w Darłówku Wschodnim.

Poza spotkaniami z gwiazdami, ciekawą inicjatywą jest konkurs dla debiutantów o „Bursztynowy Mikrofon” - może zgłosić się każdy wykonawca lub zespól, który przekaże do rozgłośni dwie premierowe piosenki. Do wygrania są cenne nagrody - statuetka, 50 godzin nagrywania w studiu oraz 5 tys. złotych.

Festiwal odbył się już kilkukrotnie, a jego organizatorem bywali Radio Koszalin oraz miasto Darłowo.

Dodaj opinię
Festiwal Media i Sztuka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal Media i Sztuka, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal Media i Sztuka.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal Media i Sztuka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij