Ranczo Nad Morzem

Rancho "Nad morzem" to kompleks domków letniskowych położony w rzeczywistości, w odległości 4 km od morza oraz 3 km od ścisłego centrum Darłowa. Leży za to przy samej rzece Wieprzy.

Taka odległość ma także swoje atuty, dla ludzi szukających bardziej cichego wypoczynku, z dala od zgiełku. Prowadzone są tu zajęcia jazdy konnej dla początkujących, dzieci i dorosłych.

Dodaj opinię

Dość kameralny, położony w pewnej odległości od gęsto zabudowanych dzielnic Darłowa ośrodek jeździecki. Tym samym “Ranczo nad morzem” zapewnia wspaniałą atmosferę i bliższy kontakt z naturą. Stadnina organizuje m.in. treningi z jazdy konnej dla dzieci i dorosłych oraz wyprawy w teren. Pomorze i jego plaże oglądane z grzbietu wierzchowca nabierają nowego piękna.

Ranczo Nad Morzem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ranczo Nad Morzem, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ranczo Nad Morzem.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ranczo Nad Morzem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij