Korty tenisowe

Miłośnicy tenisa mają w Darłowie do wyboru dwa korty tenisowe. Korty przy OSIR na ulicy Sportowej 1. oraz kort tenisowy w Hotelu „Róża wiatrów” na ulicy Józefa Muchy.

Na terenie hotelu znajduje się hala sportowa, która może pełnić funkcje m.in. kortu tenisowego o nawierzchni ze sztucznej trawy. Obiekt jest dostępny całosezonowo, oczywiście nie zabrakło sanitariatów oraz przebieralni, a także nowoczesnego systemu wentylacyjno - grzewczego.

Dodaj opinię

Za wypożyczenie kortu tenisowego 50zł/1h cena obowiązuje przy 2 osobach.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kto ma ochotę na partyjkę tenisa, przebywając w Darłowie ma przynajmniej dwa obiekty do wyboru. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje odkryte korty ziemne, zlokalizowane w kompleksie przy ul. Sportowej 1. Natomiast hotel „Róża wiatrów” w Darłówku dysponuje nowoczesną halą wielofunkcyjną, którą można przystosować na kort ze sztuczną nawierzchnią.

Korty tenisowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty tenisowe, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty tenisowe.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty tenisowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij