Mini Zoo Wicie

Jest to niewielkie MINI ZOO w miejscowości Wicie, oddalonej o ok. 14 km od centrum Darłowa. Mini Zoo stwarza dorosłym i dzieciom możliwość poznania różnych gatunków zwierząt, których nie sposób spotkać na żywo, w naturze, szczególnie w Polsce.

Zoo posiada ponad 50 gatunków zwierząt, wśród których są egzotyczne papugi, przystrojone w kolorowe piórka ptactwo ozdobne, urocze króliczki, sympatyczne kózki i świnki wietnamskie czy rozmaite gryzonie.

Mini Zoo prowadzi również sprzedaż nadwyżek hodowlanych niektórych zwierzątek. Właściciele zapraszają już od maja.

Dodaj opinię

Mini zoo może się pochwalić ok. 50 rodzimymi i egzotycznymi gatunkami gryzoni, królików, kózek, świnek i ptaków - w tym papug. To prywatna inicjatywa, wynik zamiłowania do zwierząt i chęci pokazania “naszych braci mniejszych”, których raczej trudno spotkać normalnie na co dzień. Dodatkowo można zorganizować ognisko, a niektóre zwierzątka kupić i zabrać do domu.

Mini Zoo Wicie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Mini Zoo Wicie, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Mini Zoo Wicie.
Ceny biletów / cennik wejść do Mini Zoo Wicie. Redakcja serwisu www.darlowko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 6 zł
    Mini Zoo Wicie cena biletu ulgowego: 6 zł
  • 9 zł
    Mini Zoo Wicie cena biletu normalnego: 9 zł
  • Grupowy 6
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Mini Zoo Wicie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij