Park Linowy Nad Bałtykiem

Park Linowy „Nad Bałtykiem” powstał z myślą o osobach, które nie potrafią usiedzieć w miejscu podczas wakacji, tylko chcą spędzać swój wolny czas nieco aktywniej.

W Parku przygotowanych jest około 60 atrakcji podzielonych na 4 trasy. Na sam start przewidziana jest trasa treningowa, tak aby oswoić się ze sprzętem (uprząż z lonżami, karabinki, kask) oraz z wysokością. Następnie możemy wybrać jedną z trzech pozostałych tras, w zależności od naszych sił:

  • trasa dziecięca posiada 14 przeszkód dopasowanych dla dzieci lub osób, które próbują przełamać swoje lęki;
  • trasa średnia - 19 przeszkód;
  • trasa trudna z 21 przeszkodami oczywiście trudniejszymi niż na trasie dziecięcej.

W Parku Linowym znajduje się też tyrolka złożona z dwóch zjazdów: jeden o długości 120 metrów, drugi 80 metrów.

Dodaj opinię

"Nad Bałtykiem” w Darłówku z pewnością jest atrakcyjnym urozmaiceniem wypoczynku na miejscowych plażach. Korzystnie położony park linowy oferuje 4 trasy zróżnicowane pod względem długości i trudności rozlokowanych na nich wyzwań. W sumie na spragnionych adrenaliny czeka tutaj 60 przeszkód. Wielką atrakcją są tyrolki - zjazdy o długości 120 i 80 metrów.

Park Linowy Nad Bałtykiem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy Nad Bałtykiem, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy Nad Bałtykiem.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Linowy Nad Bałtykiem. Redakcja serwisu www.darlowko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-40 zł
    Park Linowy Nad Bałtykiem cena biletu normalnego: 20-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy Nad Bałtykiem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij