Park Wodny Jan

Park Wodny „Jan” (ul. Północna 14) stanowi wyśmienite miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku. Znajduje się tam kompleks basenów z licznymi zjeżdżalniami.

Do dyspozycji gości jest basen sportowy (długość 25 m, szerokość 12,5 m), basen rekreacyjny duży, basen rekreacyjnych mały połączony z basenem zewnętrznym, basen dla dzieci, dwie zjeżdżalnie TURBO 104 m oraz 70 m, dwie ślizgawki wewnętrzne oraz dzika rzeka.

W parku, chętni mogą też skorzystać z wanien jacuzzi oraz sauny. Działa u ponadto szkoła pływania - nauka dla najmłodszych oraz doskonalenie umiejętności pływackich dla tych nieco starszych. Zmęczeni leżakowaniem czy pływaniem mogą zafundować sobie odnowę biologiczną, która także jest w ofercie Parku.

Jak widać, jest to miejsce przyjemne dla całej rodziny i może być alternatywą dla Bałtyku.

Dodaj opinię

Doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek i zabawę - w pełni bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. Jan składa się m.in. z basenu otwartego na świeżym powietrzu, połączonego z jedną z dwóch niecek rekreacyjnych pod dachem, basenu sportowego, brodzika dziecięcego, rwącej rzeki, kilku zjeżdżalni i ślizgawek, jacuzzi, sauny… Zdecydowanie można się zrelaksować.

Park Wodny Jan adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Wodny Jan, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Wodny Jan.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Wodny Jan. Redakcja serwisu www.darlowko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 13 zł
    Park Wodny Jan cena biletu ulgowego: od 13 zł
  • od 18 zł
    Park Wodny Jan cena biletu normalnego: od 18 zł
  • od 13 zł
    Park Wodny Jan cena biletu rodzinnego: od 13 zł
  • Grupowy od 12
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Wodny Jan opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij