Rejsy po morzu

Niezwykłą atrakcją, zlokalizowaną w porcie w Darłowie Wschodnim są 40-minutowe wycieczkowe rejsy po Morzu Bałtyckim.

Odbywają się one stylizowanymi na średniowieczne galeonami - statkami "Król Eryk I oraz "Unicus". Galeony cumują przy moście rozsuwanym (od ulicy Wschodniej). Na pokładzie gra klimatyczna szantowa muzyka a pod pokładem znajduje się dobrze zaopatrzony bar.

Statki kursują od maja do października, codziennie. W przypadku złych warunków pogodowych rejsy mogą być odwoływane.

Dodaj opinię

Wycieczkowy rejs na Bałtyk wcale nie musi być nudny, monotonny i kołyszący do snu. Wystarczy wejść na pokład niezwykłej jednostki - np. stylizowanej na średniowieczne galeony, tak jak cumujące w Darłowie “Unicus” i “Król Eryk I”. Nie jest to może pełnoprawny rejs pod żaglami, za to przy użyciu wyobraźni można poczuć zew pirackiej przygody na korsarskim statku.

Rejsy po morzu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy po morzu, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy po morzu.
Ceny biletów / cennik wejść do Rejsy po morzu. Redakcja serwisu www.darlowko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł
    Rejsy po morzu cena biletu ulgowego: 20 zł
  • 30 zł
    Rejsy po morzu cena biletu normalnego: 30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy po morzu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij