Szkoła windsurfingu JOT-2

Gdyby ktoś chciał nauczyć się surfowania na desce po morskich falach, może skorzystać z oferty szkół windsurfingu, jakie zlokalizowane są w regionie.

Szkoła JOT-2 prowadzi swoje szkolenia w Dąbkach, w których dzierżawi własna bazę. Firma, w roku 2001 przystąpiła do międzynarodowej organizacji windsurfingowej VDWS i w związku z tym posiada możliwość nadawania międzynarodowych patentów windsurfingowych. Rozwój firmy pozwolił w 2004 roku rozszerzyć działalność także o obsługę firm w zakresie organizowania eventów sportowych i tematycznych. 2011 roku natomiast, działalność szkoły powiększyła się o dział edukacji dziecięcej i młodzieżowej i zajęcia z zakresu robotyki.

Dodaj opinię

Ceniona w okolicy firma, zapewniająca jak najwyższą jakość sprzętu i usług. Początkujący windsurferzy mogą udać się pod ten adres bez jakichkolwiek obaw. Certyfikat od VDWS - jednej z ważniejszych międzynarodowych organizacji w tym sporcie - jest w zasadzie wystarczającą gwarancją. Głowna baza sezonowa Jot-2 w Dąbkach działa nad jeziorem Bukowo.

Szkoła windsurfingu JOT-2 adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szkoła windsurfingu JOT-2, zobacz gdzie w Darłówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szkoła windsurfingu JOT-2.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szkoła windsurfingu JOT-2 opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij